Wesołych Świąt!

wesołych świątDzisiaj wpadam dosłownie na chwilę z życzeniami – bo, jak znam życie, zaraz pochłonie mnie świąteczna dziura czasoprzestrzenna… więc, jak to mówią: teraz albo nigdy :) Ale zanim przejdziemy do sedna, jeszcze odrobinka chwalipięctwa (bo wygląda na to, że chyba byłam grzeczna w tym roku)… i trochę podziękowań (myślę, że to akurat odpowiedni moment) :-)

Jakiś czas temu brałam udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego i uśmiechnęło się do mnie duuuże szczęście w postaci bonu 100zł na zakupy do Fabryki Fantazji :) Wybrałam sobie trochę fajnych szablonów, ale nie spodziewałam się, że dotrą przed Świętami – jeszcze zdążę udekorować pierniczki przy użyciu kilku świątecznych motywów :) Mogę polecić zarówno same szablony (są naprawdę wysokiej jakości), jak i miłą obsługę sklepu – dziękuję :)

Listonosz przyniósł również prześliczną kartkę ze świątecznymi życzeniami (wykonaną metodą haftu matematycznego) od Annette – dziękuję Ci bardzo! :)

Dziękuję również Wam wszystkim: za odwiedzanie naszego bloga, za ciepłą atmosferę, za tyle miłych słów jakie zawsze tu zostawiacie. Sprawiacie, że to, co robimy, nie jest pozbawione sensu i bez Was to miejsce byłoby zwyczajnie puste. ♥

wesołych świątNa ten szczególny czas życzymy wszystkim Wam dużo wiary, nadziei i miłości.
Niech te Święta będą okazją do refleksji, odpoczynku, miłych spotkań, wielu wzruszeń…
Niech domy wypełnią się zapachem piernika i radosnym gwarem,
a „magia świąt” trwa w każdym z nas na co dzień :)

* Ania i Hubert *

wesołych świąt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *