WOŚP 2016 – zajawka :)

biżuteryjki dla wośpDrugi rok z rzędu bierzemy udział w akcji Biżuteryjek dla WOŚP – i, tak samo jak w roku ubiegłym, oboje dołączyliśmy do zespołu twórców „Męskiej Sprawy”. Swoim skromnym udziałem :) wsparliśmy jedną z trzech męskich bransolet: Atrax, która jest połączeniem mosiądzu, grubych rzemieni i… motywu pajęczej sieci.

Hubert zajął się zapięciem i centralną nakładką, mnie z kolei przypadło w udziale pudełeczko. Przyznacie, że bransa wyszła całkiem konkretna :) Podobnie zresztą jak dwie pozostałe propozycje dla Panów, o których można więcej poczytać –> tutaj (a zapewniam, że jest co czytać i co oglądać) :-)

bransoleta męska AtraxJuż niebawem ruszą licytacje (i związane z nimi, jak zawsze, spore emocje), a my od siebie możemy obiecać bardziej konkretne posty (czyli skupiające się na naszych elementach typowo „od strony technicznej”, szczegółowe i z dużą ilością zdjęć) już w styczniu. Póki co jedynie taka mała „zajawka” :-)

bransoleta męska Atraxbransoleta męska AtraxTak Atrax prezentuje się na nadgarstku aktora Rafała Cieszyńskiego.
Kawał bransolety, jak widać :)

Rafał-Cieszyński-Atrax-www.bizuterjkidlawosp.plModel: Rafał Cieszyński
Foto: Tomek Zukowski/X-Studio
Stylizacja fryzur: Kasia Poniatowska-Miłek „Miłek Design”
Make Up: Aneta Nowacka Make Up
Stylizacje: Sylwia Majdan
Stylistka: Patrycja Pankiewicz
Maciej Zawada – asystent/backstage foto
Marek Paduch ‘Mapi’ – backstage video
Specjalne podziękowania za udostępnienie tarasu dla restauracji Moonsfera/PKOL,
Warszawa, Wyb. Gdyńskie 4.

Biżuteryjki dla WOŚP

To tyle na dziś, bo zaraz uciekam kończyć lukrowanie pierniczków. Jak zwykle w ilościach hurtowych, więc kark już mocno doskwiera (i chyba nie będę mogła ruszać szyją do samych Świąt) :) Udanych przedświątecznych przygotowań życzę (został już tylko tydzień!) i pozdrawiam ciepło wszystkich zaglądających :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *