Podwójny anioł dla zakochanych

anioł dla zakochanychKolejny miesiąc minął nie wiadomo kiedy, co powoli chyba staje się u mnie standardem. Podobno im człowiek starszy, tym czas szybciej ucieka (jest to zależne m.in. od percepcji), więc skoro już teraz przelatuje mi przez palce, to aż boję się pomyśleć co będzie później ;) Dlatego nie będę się rozpisywać, tylko szybciutko pokażę kolejnego podwójnego anioła, który już jakiś czas temu wyfrunął z pracowni.

To równo dziesiąty podwójny model, czyli tak naprawdę dwa anioły dzielące wspólną deskę. (Dla przypomnienia: pierwsze były te dwa, następnie anioł dla lekarza, później anioł siostrzany, anioł dla fryzjera, dla pani doktor, kolejny dla lekarza, a także pierwszy i drugi ślubny anioł). Ten z kolei miał być podarunkiem dla pewnej pary zakochanych :)

anioł dla zakochanychdrewniany anioł dla zakochanychOboje lubią niebieskości, dlatego występują właśnie w takich sukniach, oboje również noszą okulary. Tym razem trafiła się stosunkowo gładka deska, tylko z kilkoma delikatnymi rysami – ale to akurat dobrze, bo nic nie odwraca uwagi od pary zakochanych :) No, ale nie będę się rozpisywać, myślę, że zdjęcia lepiej pokażą wszystkie szczegóły:

Anioł ma 43 cm wysokości i 24 cm szerokości, a za aureolą jest schowany haczyk do zawieszenia na ścianie. Oczywiście może również stać, najlepiej z jakimś podparciem. Lubię takie wyjątkowe personalizowane projekty, dlatego praca nad nim należała do przyjemności (większej niż zazwyczaj) :)

drewniany anioł dla pary zakochanychdrewniany anioł dla zakochanychdrewniany anioł dla zakochanychNa dziś to już wszystko. Z góry dziękuję za wszystkie odwiedziny oraz pozostawione komentarze ♥ Pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się ciepło, a przede wszystkim zdrowo. Do następnego wirtualnego spotkania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *